Trumpieji vasaros kursai – tai 4 individualios fortepijono pamokos su Jumis suderintu grafiku šią vasarą Vilniuje! Pasirink temą arba kurso vadovą, profesionalų pianistą besispecializuojantį suaugusiųjų mokyme, ir padovanok sau (arba draugui) galimybę tobulėti.

 • Vienos pamokos trukmė – 60 min.
 • Pamokos vyks gyvai TonArt fortepijono studijoje. 
 • Kursų laikotarpis – nuo 2021 07 15 iki 2021 09 15 
 • Kaina: 129 Eurai
 • REGISTRACIJA ČIA.

Sužinok, išsirink ir užsiregistruok

Kursas „Perskaityk muziką

Ar norėtum susipažinti su kalba, kuria galėtum komunikuoti visame pasaulyje? Muzikos raštas tampa ne toks painus, kai gali ne tik atpažinti visus simbolius, bet ir žinai kaip juos greičiau įsisavinti. Pamokose susipažinsite su: 

 • natų aukščio žymėjimo sistema
 • smuiko ir boso raktais
 • natų trukmėmis ir metru.

REGISTRACIJA ČIA.

Kursas tinka PRADEDANTIESIEMS. Veda pianistė Milda Kavaliauskienė

Kursas „Akomponuok sau”

Ar žinai, kad akordai yra pagrindinė pop dainose naudojama akomponavimo priemonė? Akordų super galia yra tai, kad keičiant jų judėjimą, faktūrą ar išdėstymą keičiasi kūrinio emocijos. Pamokose išmoksime:

 • pažinti ir sugroti simboliais užrašytus akordus, 
 • (su)konstruoti akordus patys 
 •  pritaikyti ritmą taip, kad atliekant juos skambėtų profesionaliai. 

Rasime būdą kaip akordus pritaikyti melodijai ir akomponuoti sau. Taip pat išmoksime nuo bet kurio gamos garso sudaryti skirtingų rūšių akordus ir išbandysime kaip skirtingi akordai gali pakeisti kūrinio nuotaiką. 

REGISTRACIJA ČIA.

Kursas tinka PRAMOKUSIEMS groti (pažįstantiems klaviatūrą ir galintys joje atpažinti natas).  Veda džiazo pianistas Kęstutis Pavalkis

Kursas „Mano tobulas kūrinys”

Groti savo mėgstamą kūrinį, bet jis dar neskamba taip, kaip norėtum? Nežinai ką jame norėtum pakeisti? O gal žinai, bet nerandi tobulinimo būdų? Per 4 pamokas kartu:

 • rasime gaires, nuvesiančias mus prie kūrinio išbaigtumo,
 • spręsime technines kliūtis, trukdančias pilnai atskleisti savo interpretaciją,
 • sužinosime gražaus garso išgavimo, frazavimo  ir skirtingų štrichų atlikimo niuansus. 

REGISTRACIJA ČIA.

Kursas tinka GROJANTIEMS (pažengusiems) suaugusiems. Veda pianistė Milda Kavaliauskienė

Atsiliepimai

,,Komunikacija su geru pedagogu yra visada naudinga patirtis. ,,TonArt” studijoje gavau aukšto lygio individualų požiūrį į žmogų, į mokinį; gavau vertingų pastabų ir žinių. Esu dėkingas  neįtikėtinai darbščiai, detaliai, kantriai ir geranoriškai mokytojai Mildai už pamokas dirbant su mano pasirinktais kūriniais”. Igor Saburov

,,Su dėstytoju Kęstučiu Pavalkiu mokausi akomponavimo sau. Labiausiai mane žavi kaip jis geba perteikti iš pirmo žvilgsnio sudėtingą muzikinę teoriją labai paprastais pavyzdžiais ir lengvai įsimenamomis formuluotėmis. Dirbame ir įgūdžius tobuliname visose srityse – nuo technikos bei pirščiukų miklumo iki ritmo, sodraus garso išgavimo ar viso kūrinio ,,sukalimo”. Taip pat Kęstutis atsižvelgia į mano poreikius bei norus ir skatina išsirinkti kūrinius savarankiškai. Be žinių pagausėjimo visada išeinu iš studijos atsipalaidavusi bei su puikia nuotaika, nes Kęstutis geba užmegzti nuoširdų ryšį su mokiniu, o ir studijos aplinka yra kupina ramybės bei atsipalaidavimo. Rekomenduoju dėstytoją Kęstutį bei visą TonArt studijos komandą norintiems puikios patirties dar tik pradedant ar jau tęsiant muzikavimą.” Beatričė Keniausytė

Apie kursų vadovus 

Milda Umbrusevičiūtė-Kavaliauskienė

Pianistė Milda Umbrusevičiūtė-Kavaliauskienė yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė (prof. Halinos Radvilaitės fortepijono klasė). Milda – tarptautinių konkursų laureatė ir diplomantė surengė rečitalius (vieno atlikėjo koncertus) Lietuvoje, koncertavo D. Britanijoje, Italijoje, Suomijoje, Čekijoje, Latvijoje. Nuo 2015 m. pianistė dirba Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

 „Energinga, pozityvi, betarpiška, įkvepianti, palaikanti”, taip apie ją atsiliepia suaugusieji TonArt studentai. „Noriu „užkrėsti” kuo daugiau žmonių meile fortepijoninei muzikai. Žaviuosi tais, kurie gyvenime niekada nepailsta mokytis kažko naujo. Mokydama groti suaugusiuosius, jaučiuosi prisidedanti prie jų svajonės įgyvendinimo”, patvirtina Milda.

Milda groja:

Milda pataria kaip groti gamas

Groja Mildos suaugusieji studentai:

Rūta:

Toma:

Kęstutis Pavalkis

Džiazo pianistas Kęstutis Pavalkis įgijęs klasikinės ir džiazo muzikos išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Aleksandros Žvirblytės ir prof. Artūro Anusausko klasės), yra tarptautinių pianistų konkursų laureatas, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Šiuo metu koncertuoja su dainininkėmis Jurga Šeduikyte, Juste Arlauskaite – Jazzu, Neda, grupe „Saulius Petreikis World orchestra”. Nuolat kviečiamas į muzikos, teatro bei kino meno projektus.  Grojant jį galėjote išgirsti „Mene netikėtose erdvėse“, šiuolaikinėje  operoje „Geros dienos!”, O. Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“. „Kantrybės džentelmenas su reiklumo prieskoniu” taip apie jį sako TonArt suaugusieji mokiniai ir studijos kolegos. 

Kęstutis groja su Jazzu:

Kęstutis apie tai, kas jam svarbu mokant suaugusius

Groja Kęstučio studentai: Ieva ir Eimantas.

REGISTRACIJA ČIA.

Apie TonArt studiją

TonArt – pirmoji Lietuvoje fortepijono studija skirta tik suaugusiems įkurta Vilniuje 2018-ais metais pianistės Eglės Andrejevaitės iniciatyva. Mokytojų komandą sudaro įvairiapusiški jaunosios kartos atlikėjai turintys daugiau nei 8 metų suaugusiųjų mokymo patirtį.