Ar man patiktų? O gal bus per sunku? Vis pagalvojate, kad gal būtų smagu mokėti, bet  vis neatsiranda papildomo laiko, tiesa?

Vasara yra puikus laikas atsakyti sau į šiuos klausimus, todėl TonArt skelbia akciją suaugusiems ir kviečia išbandyti  individualų fortepijono pamokų kursą Pasimatuok klavišus”, kurį sudaro nemokama pažintinė fortepijono pamoka + 3 individualių pamokų kursas. 

Kurso metu Jūs:

  • susipažinsite su instrumentu, jo mechanika, taisyklinga sėdėsena ir rankų padėtimi,
  • grosite iš klausos ir sužinosite, ko klausytis, norint pačiam pakartoti išgirstą melodiją,
  • išmoksite groti 2 kūrinius solo arba keturiomis rankomis kartu su mokytoju,
  • gausite individualią mokytojo-profesionalo konsultaciją apie tai, kokių sąlygų reikia norint sėkmingai groti fortepijonu.

Jau mokate groti?

Pasirinkite kūrinį, kurį norite išmokti arba aktualią muzikos temą (pvz. kaip pasirinkti kūrinio pirštus, mokytis ritmą) ir informuokite mokytoją pažintinės pamokos metu. 

Kursą ves TonArt mokytojų komanda – talentingi naujos kartos pianistai, kuriems suaugusiųjų mokymas yra inovatyvi profesijos forma skatinanti tobulėti tiek profesiškai tiek asmeniškai. Sistemingas suaugusiųjų mėgėjų mokymas – nauja sritis Lietuvoje. TonArt komanda siekia pakeisti vyraujančią nuostatą, kad „groti mokosi tik vaikai”

Kurso kaina: 99€.

AKCIJA vyksta nuo 2020 rugpjūčio 1 iki spalio 1 d.

Visi klausimai ir registracija info@tonart.lt arba +370 684 37383 arba pasirinkite PASIMATUOK KLAVIŠUS kursą mūsų el.parduotuvėje ir mes su Jumis susisieksime.

🎁 PASIMATUOK KLAVIŠUS galite padovanoti dovanų kupono formatu (atsiųsime registruotu paštu per 3 d. d.).