INTEGRA HOUSE | 2021 10 01, 20 val.

Pirmoji Lietuvoje fortepijono studija tik suaugusiems kviečia į koncertą-atrakciją „Pagauk TonArt muzikos ritmą”. Jau ketvirtą rudens sezoną pradedantys „TonArt” mokytojai ir studentai tradiciškai rengia muzikinį sveikinimą-koncertą tarptautinės muzikos dienos proga, kuri pasaulyje švenčiama spalio 1 d.

Sąmoningumo ir kūrybos namuose „InTegra House” vyksiančiame koncerte girdėsite „TonArt” mokančių pianistų-profesionalų atliekamus klasikos ir džiazo kūrinius. Ypatingas koncerto svečias – džiazo virtuozas ir būgnelių užkalbėtojas Gediminas Laurinavičius, kuris kvies kiekvieną koncerto dalyvį prisijungti savo ritmu. Tapkite fortepijono studijos „TonArt” rudens sezono atidarymo dalyviais ir įsiliekite į šventinį šurmulį. Viskas ko reikia – dezinfekuoti delnai ir gera nuotaika! Jūs ne tik išmoksite mušti būgnelį, bet ir puikiai praleisite laiką bendraminčių apsupty.

Koncerto atlikėjai – „TonArt” fortepijono studijos mokytojai – koncertuojantys pianistai Eglė Andrejevaitė, Milda Umbrusevičiūtė ir Kęstutis Pavalkis. Visi trys pianistai – tarptautinių pianistų konkursų laureatai, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventai, Lietuvos ir užsienio scenose pasirodantys atlikėjai.

Gediminas Laurinavičius –  Lietuvos džiazo scenos veteranas, veiklus muzikantas, ekspresyvus ir įvairiapusis būgnininkas, išradingas perkusininkas, entuziastingas pedagogas. Per bemaž 3 profesinės veiklos dešimtmečius grojo su visais ryškiausiais Lietuvos džiazmenais, vadovavo grupei „Gedo Sindikatas”. Būgnininkas taip pat bendradarbiauja su populiariosios ir akademinės muzikos kūrėjais, kuria solinius projektus, muziką teatrui ir kinui. Savo mušamųjų komplektą papildęs įvairių tautų perkusiniais instrumentais, Gediminas Laurinavičius linkęs eksperimentuoti – pasirodymuose nenustygstantis už mušamųjų komplekto būgnininkas neretai į savotišką „Drum Party” įtraukia ne tik ansamblio narius, bet ir publiką.

2018-ųjų pradžioje įsikūrusi fortepijono studija „TonArt” yra pirmoji Lietuvoje studija skirta tik

suaugusiems, norintiems išmokti arba tobulinti turimus grojimo įgūdžius. Studijos bendruomenė aktyviai įsiliejo į tarpkultūrinį šalies gyvenimą: surengė atvirus koncertus Vilniuje, Biržų pilyje, koncertavo Jungtinės karalystės ambasadoje vykusiame DofE programos renginyje, vedė muzikos dirbtuves MO Muziejaus atidaryme.

DALYVAVIMAS RENGINYJE SU GALIMYBIŲ PASU.

BILIETAI: įsigyki čia.

Sužinok daugiau:

Pirmoji Lietuvoje fortepijono studija suaugusiems | BZN Start

Lėtas laikas prie fortepijono | 8diena

Ar penkiasdešimtmečiui įmanoma išmokti groti | Žinių radijas

Atrakinti per 10 valandų – virtualaus mokymo formulė | Žmonės