Šių metų sausio 17 dieną „TonArt„ – pirmoji Lietuvoje fortepijono studija tik suaugusiems – pasitinka ketvirtąjį savo gimtadienį. „Žinoma, tikėjausi, kad studija gyvuos, bus reikalinga, tačiau, įvykus pandemijai nebuvau tikra, kad ketvirtąjį gimtadienį tikrai švęsime. Ir dar taip gausiai”, – sako fortepijono studijos įkūrėja, pianistė Eglė Andrejevaitė-Kvedarienė.

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) sausio 17 dieną (pirmadienį), 18 val. vyksiančiame studijos gimtadienio koncerte „Negaliu negroti“ klausytojai išgirs ne tik studijos mokytojus, profesionalius pianistus Mildą Umbrusevičiūtę ir Kęstutį Pavalkį, bet ir solo bei duetu muzikuojančius suaugusiuosius „TonArt“ studentus. Daliai jų tądien bus pirmasis viešas pasirodymas. 

„Grojimas viešai yra stipri patirtis, kurios metu galima pasitikrinti, kaip reaguojame į stresines situacijas. Grojant pirmiausia išmokstama stebėti, o ne imti kažką keisti“ , – yra sakiusi pianistė ir suaugusiųjų mokytoja Eglė Andrejevaitė (visas interviu ČIA). Šio koncerto atlikėjai – stiprūs, drąsūs ir patirtis auginantys žmonės, kurie renkasi eiti koncertuoti, nes tik scenoje vyksta svarbiausios (grojimo) pamokos.

Po koncerto klausytojai bus kviečiami mėgautis DOVANA: mini ekskursija po M. K. Čiurlionio pasaulį, kurios gidu sutiko tapti kompozitoriaus proanūkis pianistas Rokas Zubovas. 

Renginyje ribojamas žmonių skaičius. Privaloma registracija ČIA. Įėjimas laisvas, tik su Galimybių pasu. Dėl pandemijos gali keistis renginio formatas. Jeigu taip nutiktų – užsiregistravusius informuosime asmeniškai. Naujausią infomaciją galite sekti mūsų Facebook paskyroje.

2018-ųjų pradžioje įsikūrusi fortepijono studija „TonArt“ yra pirmoji Lietuvoje studija skirta tik suaugusiems: neprofesionalams, norintiems išmokti arba tobulinti turimus grojimo įgūdžius. Fortepijonu groti moko patyrusi koncertuojančių pianistų komanda. Studijos bendruomenė aktyviai įsiliejo į tarpkultūrinį šalies gyvenimą: surengė viešus koncertus Vilniuje, Biržų pilyje, koncertavo Jungtinės karalystės ambasadoje vykusiame DofE programos renginyje, vedė muzikos užsiėmimus MO Muziejaus atidaryme.