Kęstutis Pavalkis

Pianistas

TonArt

„Kantrybės džentelmenas su reiklumo prieskoniu“ taip apie jį atsiliepia TonArt studentai ir kolegos. 2020 rudenį prie komandos prisijungęs pianistas labai greitai surinko savo studentų gerbėjų būrį. Šio pianisto išskirtinumas – džiazo, improvizacijos ir klasikinio fortepijono pagrindų adaptacija su įvairaus (arba jokio) pasiruošimo neturinčiais studentais. Kęstutis suaugusius moko nuo 2014. TonArt studijoje dirba nuo 2020.

Kęstutis Pavalkis

Kęstutis klasikinės ir džiazo muzikos išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Aleksandros Žvirblytės ir prof. Artūro Anusausko klasės). Jis – tarptautinių pianistų konkursų laureatas, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Šiuo metu koncertuoja su dainininkėmis Juste Arlauskaite – Jazzu, Jurga Šeduikyte, grupe „Saulius Petreikis World Orchestra“. Nuolat kviečiamas į muzikos, teatro bei kino meno projektus. Grojant jį galėjote išgirsti „ Mene netikėtose erdvėse“, šiuolaikinėje operoje „Geros dienos!”, O. Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“, su aktoriais Dominyku Vaitiekūnu ir Oneida Kunsunga – Vildžiūniene paruoštoje miuziklų programoje „History Is Made At Night”.

Ekspertinės Kęstučio temos: akordai, harmonija, improvizacija, stabilus rankų kontaktas su instrumentu, klasikinės, džiazo, pop muzikos aranžuotės fortepijonui.

Groja studentai:

Sekite Kęstutį:

Palikite savo atsiliepimą apie Kęstutį:

2 Atsiliepimai
Naujausi
Seniausi
Inline Feedbacks
View all comments
Raigardas
5 months ago

Kęstutis Pavalkis profesionalus pedagogas ir puikus muzikantas.Moka bendrauti su žmonėmis.Mokymo procesas efektyvus ,tobulėjimas garantuotas.Su dideliu noru tęsiu studijas pas p.Kęstutį.