Per šventės įteikite fortepijono pamokas suaugusiems

Kalėdos – stebuklų ir svajonių išsipildymo metas. Išmokti groti fortepijonu gali būti svajonė, kurią šiemet Jūs išpildysite! Mitas, jog groti gali išmokti tik nuo vaikystės muzikos mokęsi žmonės. TonArt studija įrodo, jog pradėti groti niekada nevėlu ir įgyti įgūdžius galima bet kuriame amžiaus tarpsnyje – ar tai 17 metų, ar 77-eri.

Pažįstate žmogų, kuris norėtų mokytis skambinti fortepijonu? O gal manote, jog jūsų draugui ar artimam žmogui reikėtų skirti laiko sau, savo tobulėjimui ar atsiribojimui nuo skubančio pasaulio? Gal jums patiems trūksta asmeninių iššūkių? Fortepijono pamokos suaugusiems atlieka daugialypę misiją. Tai ne tik muzikos garsų perpratimas, fortepijono įvaldymas, bet ir loginio mąstymo lavinimas, psichologinis poilsis, gebėjimų jausti ir valdyti kūną tobulinimas.

Kalėdų proga sau arba brangiam žmogui padovanokite fortepijono pamokas suaugusiems dailaus dovanų kupono formate. Įsigyti dovanų kuponus galite vos nuo 20 Eur, o pristatymas į paštomatą nemokamas. Dažnai lankotės Žvėryno mikrorajone? Užsukite į svečius ir atsiimkite dovanų kuponą jums patogiu metu.

TonArt dovanų kuponai

Mes rekomenduojame vieną iš trijų dovanos variantų, priklausomai nuo to, koks yra dovanos tikslas.

Individuali pažintinė fortepijono pamoka
Pažintinė pamoka – tai pirmasis instrumento, savęs ir mokytojo profesionalo susitikimas. Jos metu sužinosite (arba prisiminsite) fortepijono kilmę, suprasite mechaniką, išmoksite teisingos pianisto sėdėsenos ir rankų padėties. Mokytojo vedami iš klausos pagrosite nedidelės apimties kūrinius 4 rankomis. Šis susitikimas niekad negrojusiems skirtas Muzikos, Instrumento ir Savęs patyrimui nekasdienėje situacijoje. Pažengusiems: profesionali konsultacija suteikianti galimybę pasitikrinti pagrindinius grojimo principus, sužinoti pianistinės technikos galimybes sprendžiant iškylančius klausimus. Trukmė: 60 min.

5 individualios pamokos, arba fortepijono ABC
Tai minimalus kursas norintiems susipažinti su pagrindiniais grojimo fortepijonu principais: pianisto ir instrumento anatomija, suderinamumas, judesio ir klavišų kontrole; natų raštu ir / arba grojimu „iš klauso“: teorija ir praktika. Fortepijono ABC kursas galioja 3 mėnesius nuo pirmosios pamokos.

10 individualių pamokų kursas + dovana
Bazinis 10 individualių pamokų kursas, kuriame neskubant, atidžiai ir nuosekliai supažindinama su grojimo teorija (muzikos ir grojimo) ir praktika (atlikimo menu). Tai laiko, tempo ir ritmo balansas tarp fortepijono ABC temų ir individualių grojančiojo poreikių. Dovanojantiems pradžiamokslį – pažintinė pamoka dovanų. Pradžiamokslio kursas galioja 6 mėnesius nuo pirmosios pamokos.