Komanda

Koncertuojantys mokytojai arba mokantys atlikėjai – tai TonArt komanda.

TonArt

Visi jie – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) absolventai, stažavosi užsienyje. Tai talentingi naujos kartos pianistai, kuriems suaugusiųjų mokymas yra inovatyvi profesijos forma skatinanti tobulėti tiek profesiškai tiek asmeniškai. Sistemingas suaugusiųjų mėgėjų mokymas – nauja sritis Lietuvoje. TonArt komanda siekia pakeisti vyraujančią nuostatą, kad „groti mokosi tik vaikai”. Skaitykite daugiau apie drąsius suaugusius Eglės interviu portalui LRytas.lt.

TonArt komanda

Eglė Andrejevaitė

„Suaugusieji, norintys išmokti groti – mano atradimas. Aistra, motyvacija, valia, su kuria šie žmonės ateina groti mane stebina ir jaudina”.

Pianistė Eglė Andrejevaitė pastaruosius 7 metus solinę karjerą derina su suaugusiųjų mokymu. Sėkmingos jos mokinių istorijos, originali fortepijono mokymo metodika, ilgametė suaugusiųjų savanorystės neformalaus ugdymo organizacijoje „Lietuvos skautija” patirtis (Eglė daugiau kaip 20 metų yra organizacijos narė, nuo 2000 m. jos veiklos sritis – suaugusiųjų vadovų mokymas tarp kurių sertifikuotų aukščiausio lygmens vadovų mokymų – Training For Trainers – vedimas) davė impulsą naujoms edukacinėms muzikos formoms: muzikos užsiėmimams workshop’ams, unikalioms mokymų įmonėms programoms.

Atlikėjos BIO: www.andrejevaite.lt

Studijoje Eglė veda pažintines, individualias, pamokas – dovanas, DVIEMS!

Moko: lietuvių, anglų, vokiečių kalbomis.

Milda Umbrusevičiūtė

„Noriu „užkrėsti” kuo daugiau žmonių meile fortepijoninei muzikai. Žaviuosi tais, kurie gyvenime niekada nepailsta mokytis kažko naujo. Mokydama groti suaugusiuosius, jaučiuosi prisidedanti prie jų svajonės įgyvendinimo.”

Milda Umbrusevičiūtė – baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją prof. Halinos Radvilaitės fortepijono solo klasėje. Studijavo Janačeko muzikos ir teatro akademijoje Čekijoje, Sibelijaus akademijoje Suomijoje. Milda yra keleto tarptautinių konkursų laureatė ir diplomantė. Ji yra surengusi rečitalius “Kristupo vasaros” ir “Fortepijoninės muzikos vasara Druskininkuose” festivaliuose, koncertavo D. Britanijoje, Italijoje, Suomijoje, Čekijoje, Latvijoje. Nuo 2015 m. pianistė dirba Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. „Energinga, pozityvi, betarpiška, įkvepianti, palaikanti”: taip apie ją atsiliepia suaugusieji mokiniai. Milda jau yra sukaupusi 7 metų pedagoginio darbo patirtį.

Milda veda individualias pamokas.

Mokos lietuvių, anglų kalbomis.