Eglė Andrejevaitė

Pianistė, fortepijono studijos suaugusiems įkūrėja

TonArt

„Suaugusieji, norintys išmokti groti – mano atradimas. Aistra, motyvacija, valia, su kuria šie žmonės ateina groti mane stebina ir jaudina. Per suaugusių-mėgėjų istorijas vėl ir vėl įsimyliu Muziką ir jos teikiamas galimybes: suprasti, pajausti, tobulėti, atsipalaiduoti, groti, mėgautis”.

Eglė Andrejevaitė, pianistė, TonArt įkūrėja - nuotrauka Mindaugo Mikutėno

Pianistė Eglė Andrejevaitė solinę karjerą su suaugusiųjų mokymu derina nuo 2013 metų. Sėkmingos jos studentų istorijos, originali fortepijono mokymo metodika derinant formalų ir neformalų muzikinį ugdymą, ilgametė neformalaus mokymo patirtis (Eglė daugiau kaip 20 metų yra „Lietuvos skautijos” narė, jos savanorystės sritis – suaugusiųjų vadovų mokymas tarp kurių sertifikuotų aukščiausio lygmens vadovų rengimas) davė impulsą naujoms edukacinėms muzikos formoms: muzikos užsiėmimams – dirbtuvėms (workshop’ams), autorinei mokymų programai verslo įmonėms.

Interviu:
lrytas.lt

„Suaugęs žmogus išsigąsta vien savo noro išmokti groti“

8 diena

Lėtas laikas prie fortepijono. Pokalbis žurnale „Kelionė”

Žinių radijas

Ar penkiasdešimtmečiui įmanoma išmokti groti?

Žmonės

„Atrakinti“ per 10 valandų: virtualaus mokymo formulė

Žmogaus psichologijos institutas

Kodėl verta mokytis groti muzikos instrumentu suaugus?

LRT .lt

„Eriko Satie muzika tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lengva“

Ekspertinės temos: pianisto fiziologija, garso formavimas, kūrinio ruošimas atlikimui scenoje, individualus mokymosi stilius, laikas saviruošai: planavimas, kokybė ir sėkmė.

Groja studentai:
Naudingi patarimai:

Palikite atsiliepimą:

3 Atsiliepimai
Naujausi
Seniausi
Inline Feedbacks
View all comments
Loreta
11 months ago

Po 20 metų pertraukos nuo grojimo, buvo labai gera suprasti kūrinių struktūrą ir pajusti sąmoningo grojimo malonumą. Neaiškių vietų aiškinimas ar informacijos pateikimas per asociacijas leido įsiminti “tips&tricks”, tad po 5 pamokų savarankiškai groti bus daug lengviau! Eglės dėmesys per pamokas itin subtilus – būni čia ir dabar ir tiesiog atsijungi :).

Evelina
1 year ago

Labai džiaugiuosi, nusprendusi pasikonsultuoti su Egle, kaip galėčiau pagerinti savo grojimo įgūdžius ir užsisakiusi pažintinę individualią pamoką. Kadangi užsiėmimas vyko virtualiai, kartu susiderinome technologijas, video kameras ir garsiakalbius. Dėka geros vaizdo ir garso kokybės galėjau stebėti ir girdėti viską, ko reikia norint pradėti groti pianinu.
Eglė skiria dėmesį detalėms, pateikia pavyzdžius juos pritaikydama mano patirčiai ir žinių lygiui. Priešingai nei nuo mokyklos laikų prisimenamosiose muzikos pamokose, iškart bandėme praktiškai pagroti, pakoreguoti kūno laikyseną ir rankų padėtį, suprasti kaip taisyklingai „naudoti“ instrumentą. Valanda prabėgo taip greitai, kad net nepastebėjau, tačiau jaučiuosi pasisėmusi daug informacijos. Svarbiausia, pajutau palaikymą ir pozityvų paskatinimą tobulėti toliau ir mėgautis ramybe, kurią į gyvenimą atneša muzika. Dėkui už galimybę man palankiu metu, neišeinat iš namų ir be jokio streso išmokti ko nors naujo, nesusijusio su kasdiene veikla!

Rimantas
1 year ago

Man tinka mokymo metodai, kurie labai individualūs kiekvienam mokiniui. Taip pat būdai, kuriais
palaikoma motyvacija: tai primena trumpą džiazo sesiją kiekvienos pamokos metu.